آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

ربات افزایش بازدید


آسان فالو _ ربات افزایش بازدید

ربات افزایش بازدید از پروفایل یا پیج اینستاگرام

با توجه به اهمیت افزایش فالوور بصورت واقعی و هدفمند از کاربران فعال و ایرانی اینستاگرام ربات افزایش بازدید آسان فالو می توانید بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک بازدید از پروفایل پیج اینستاگرام شما را بالا ببرد تا شما بتوانید فالوور های خود را افزایش دهید.فرایند افزایش بازدید از پیج شما بصورت زیر انجام می شود:

شما می توانید هدف های متفاوتی را از طریق معرفی پیج های دیگر یا هشتگ های پر مخاطب و مدنظر خود معرفی نمائید سپس ربات آسان فالو تعداد افرادی که در آن مدیا حضور داشتند یا فالوور پیج های انتخابی شما بودند را آنالیز میکند و سپس شروع به فالو کردن ، لایک کردن پست های آنها ، کامنت گذاشتن زیر پست هایشان ، لایک کردن کامنت هایشان و ... 

بدین ترتیب صاحبین پیج های هدف قرار گرفته شده به پیج شما و خصوصا پروفایل شما وارد می شوند و در صورت تمایل می توانند جز فالوورهای شما شوند.

افزایش بازدید پروفایل

افزایش فالوور اینستاگرام که به این شکل جذب شما می شوند چون به خواست و میل خودشان بوده است در لایک و کامنت گذاشتن زیر پست های قدیمی و جدید شما فعال خواهند بود چون کاملا هدفمند جذب شده اند.

شما می توانید ربات آسان فالو را 3روز بصورت رایگان تست کنید و با امکانات، ویژگی های خاص و شیوه کار این ربات آشنا شوید تا در صورت رضایت اقدام به خرید اشتراک ماهیانه نمائید. اکانت هایی که خلاف عرف و شرع باشند و همچنین مغایر با قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران باشند به هیچ عنوان تائید نمی شوند و امکان استفاده از تست 3روزه را نخواهند داشت همچنین اکانت هایی که ماهیت کاری آنها مشخص نباشد امکان دریافت این تست را نخواهند داشت. تست 3روزه کاملا رایگان بوده و به هر اکانت اینستاگرام مورد تایید ما یکبار تعلق خواهد گرفت ولی تمامی امکانات آسان فالو برای آن فعال نمی شود. میزان افزایش فالوور در این بازه زمانی برای پیج ها متفاوت است، پیج هایی که دارای پست های زیبا و تخصصی هستند و مدت فعالیت آنها در اینستاگرام زیاد است قطعا میزان رشد بالاتری را تجربه خواهند کرد. حداقل زمان لازم برای رویت فعالیت ها و میزان جذب فالوور 24 ساعت می باشد. برای دریافت تست 3روزه باید در سایت ثبت نام کنید و اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید، البته بهتر است طبق توضیحات بخش آموزش این عملیات را انجام دهید. لطفا با آگاهی کامل از ربات آسان فالو استفاده نمائید.

 

افزایش فالوور اینستاگرام


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.