آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

خرید فالوور


آسان فالو _ خرید فالوور

خرید فالوور ایرانی و فعال اینستاگرام

سایت آسان فالو با پنل کاربری ساده و روان خود امکان خرید فالوور اینستاگرام بصورت کاملا واقعی و فعال از کاربران ایرانی اینستاگرام را فراهم نموده است. با توجه به گسترش فضای اینستاگرام و علاقمند بودن شرکت ها و برندها به داشتن یک پیج با فالوورهای بالا و فعال تیم آسان فالو این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید پیج اینستاگرام خود را فعال نمائید و روزانه تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.هزینه خرید این فالوورهای بصورت دونه ای و پکیجی صورت نمی گیرد بلکه بصورت اعتباری و شارژی خواهد بود و در دوره زمانی که شما از سایت آسان فالو خرید می نمائید فعالیت همه جانبه آسان فالو آغاز می شود و پیج شما به اهداف مدنظرتان معرفی می گردد.

ما می توانیم به شماره بصورت رایگان مشاوره دهیم تا در رسیدن به هدف خود از رقبایتان سبقت بگیرید : 09124382690-02186127621 تیم آسان فالو

خرید فالوور

 

دقت کنید خرید فالوور از سایت آسان فالو برخلاف خیلی از سایتها و نرم افزار ها که فالوور فیک و غیر فعال می فروشند، تمام فالوورهایی که به شما اضافه می کند واقعی و براساس اهداف انتخابی خودتان است در واقع آسان فالو بصورت مستقیم در افزایش فالوور شما نقش ندارد بلکه با معرفی پیج شما به مخاطبین خاص در اینستاگرام سعی در افزایش بازدید از پیج و پروفایل شما دارد تا افرادی که وارد می شوند و پیج شما و پست های شما را مشاهده میکنند انگیزه و علاقه پیدا کنند تا فالوور شما شوند، پس داشتن پیجی خوب با رعایت استاندارهای روز و تصاویر با کیفیت و توضیحات و کپشن های مناسب می تواند درصد جذب فالوور را برای شما بالا ببرد و همچنین اینستاگرام را مجاب کند تا پیج شما را بصورت رایگان تبلیغ کنید. تبلیغ رایگان اینستاگرام که اصلاحا پروموت کردن گفته می شود جدیدا بصورت رایگان برای پیج های خوب و با کیفیت با فالوورها بالا انجام می شود.

خرید فالوور فیک (به هر شکلی) را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم چون اینستاگرام حساسیت شدیدی به پیج هایی که فالوورهای آنها مصنوعی هست دارد و کسانی که این تخلف را زیاد انجام دهند پیج آنها را بلاک می کند و امکان بازگشت برای آنها وجود ندارد.ضمن اینکه فالوور فیک برای شما لایک و کامنت نخواهد داشت و عملا فالوورهای فیک صرفا یک عدد است و منجر به فروش بیشتر برای شما نخواهد شد.

آسان فالو دقیقا چیست و چگونه کار میکند؟

آسان فالو ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که با فعالیت های خود منجر به جذب فالوور واقعی و ایرانی بصورت هدفمند برای شما می شود. فرایند جذب فالوور آسان فالو تضمینی بوده و در سرورهای اختصاصی آسان فالو انجام می گردد بنابراین رایانه و گوشی هوشمند کاربر درگیر نمی شود و همچنین کاربر با تنظیمات پیچیده سیستمی درگیر نخواهد شد. ربات آسان فالو با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام شما و بر اساس سلیقه و هدف خودتان فالوور شما را افزایش می دهد، فالوورهایی که صد در صد واقعی و ایرانی هستند و مخاطب پیج شما هستند. ربات هوشمند آسان فالو برای تضمین امنیت کاربران خود از پسورد دو عاملی (احراز هویت دو عاملی) که توسط اینستاگرام تضمین شده است بهره می برد، همچنین از پروتکل SSL برخوردار است که نشان دهنده امنیت بالای آسان فالو است. همچنین ربات افزایش فالوور اینستاگرام دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. برای شروع لازم است در آسان فالو ثبت نام کنید، پیج یا پیج هایاینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام آسان فالو اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و از افزایش فالوور اینستاگرام ، با فالوور واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. آسان فالو به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام خودتان عملیات فالو، آنفالو، لایک ، کامنت و لایک کامنت را انجام می دهد و برای پیج اینستاگرام شما فالوور واقعی ایرانی جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود نظیر تعداد فالوور جذب شده، نرخ رشد و ... مطلع شوید و یا تنظیمات ربات افزایش فالوور را تغییر دهید.

 

 

 


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.