آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام


آسان فالو _ نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام و افزایش فروش و جذب مشتری در اینستاگرام

در عصر تکنولوژی تبلیغات با شیوه های مدرن و مجازی با رشد فزانیده ای در حال حرکت است در این میان نرم افزار محبوب اینستاگرام با کاربران میلیونی و شکل عملکرد خاص خود بستری مناسب را برای معرفی کالا و خدمات کسب و کارهای بزرگ و کوچک، برندها، شرکت ها و ... فراهم نموده است. اما برندسازی و مارکتینگ در اینستاگرام نیاز به ابزارهای حرفه ای و مدرن دارد که با علم کامل به شرایط و ضوابط سایت رسمی اینستاگرام بتواند بیشترین بازدهی و بالاترین کیفیت را نصیب ما کند، یکی از این ابزارها نرم افزار تحت وب هوشمند و اتوماتیک آسان فالو می باشد. با استفاده از نرم افزار آسان فالو می توانید بازدید از صفحات اینستاگرام خود را بصورت اتوماتیک و هوشمند منطبق بر جدیدترین الگوریتم اینستاگرام افزایش دهید. نرم افزار آسان فالو کاملاً ایرانی بوده و تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان های مربوطه می باشد که با طراحی منحصر بفرد خود می تواند فالوورهای شما را بصورت واقعی و کاملاً هدفمند از طریق لایک کردن، ارسال کامنت، فالو نمودن و ... افزایش دهد، این فرایند افزایش فالورهای شما عموماً توسط افرادی که علاقه مند به حوزه فعالیت شما هستند و یا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند انجام می شود و به همین دلیل شما مشتریان جدید برای کسب و کار خود پیدا می کنید که دنبال شما هستند و نه صرفاً افزایش فالوور.

یکی از روش های بسیار معقول و بصرفه برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاه از امکانات سایت آسان فالو می باشد که میتواند بصورت شبانه روزی و حرفه ای تمامی امور لازم جهت معرفی پیج شما را در اینستاگرام انجام دهد تا روزانه افزایش فالوور داشته باشید و خیالتان از بابت واقعی بودن آنها راحت باشد و نگران نباشید که ریزش پیدا کنند. اعتبار خیلی از برندها و شرکت ها به داشتن پیجی حرفه ای با فالوورهای فعال در اینستاگرام می باشد ، لذا خرید فالوور فیک به تعداد خیلی زیاد از اعتبار پیج ها کم و باعث ضربه خوردن به حییت برند شما خواهد شد شما میتوانید از ما بصورت رایگان مشاوره بگیرید ما پاسخگوی شما خواهیم بود.

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام

 

آسان فالو ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که با فعالیت های خود منجر به جذب فالوور واقعی و ایرانی بصورت هدفمند برای شما می شود. فرایند جذب فالوور آسان فالو تضمینی بوده و در سرورهای اختصاصی آسان فالو انجام می گردد بنابراین رایانه و گوشی هوشمند کاربر درگیر نمی شود و همچنین کاربر با تنظیمات پیچیده سیستمی درگیر نخواهد شد. ربات آسان فالو با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام شما و بر اساس سلیقه و هدف خودتان فالوور شما را افزایش می دهد، فالوورهایی که صد در صد واقعی و ایرانی هستند و مخاطب پیج شما هستند.برای شروع لازم است در آسان فالو ثبت نام کنید، پیج یا پیج هایاینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام آسان فالو اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و از افزایش فالوور اینستاگرام ، با فالوور واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. آسان فالو به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام خودتان عملیات فالو، آنفالو، لایک ، کامنت و لایک کامنت را انجام می دهد و برای پیج اینستاگرام شما فالوور واقعی ایرانی جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود نظیر تعداد فالوور جذب شده، نرخ رشد و ... مطلع شوید و یا تنظیمات ربات افزایش فالوور را تغییر دهید.

روش های دیگری جهت افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد که هزینه های بسیار بالایی دارد و در عین حال ممکن است آنچنان به شما کیفیت خوبی نشان ندهد به عنوان مثال شما می توانید یک پست خوب یا یک ویدئو خوب از کار و نوع فعالیت پیج اینستاگرام خود تهیه کنید و در پی های پرمخاطب قرار دهید تا از آنجا و بواسطه تگ شدن پیج شما فالوورهای خود را افزایش دهید، قطعا این روش بسیار خوبی است چون برای شما برندسازی و تبلیغ خوبی خواهد شد اما شاید فالوورهای آنها علاقهای به دیدن پست های تبلیغاتی نداشته باشند مگر اینکه هدفمند بوده و مورد علاقه آنها باشد در غیر اینصورت هزینه شما فیدبک نخواهد داشت. از طرفی ما پیشنهاد میدهیم از هر سه روش استفاده کنید اما به میزان معقول و با شناخت کامل از فضای اینستاگرام یعنی هم از آسان فالو استفاده نمایید و همزمان پست های تبلیغاتی خود در اینستاگرام را انتشار دهید و همچنین می توانید به تعداد معقول از سایت های و نرم افزارهای رشد فیک فالوور استفاده کنید تا بتوانید میزان جذب خود را بهبود ببخشید. فراموش نکنید استفاده از این روشها نیاز به آگاهی و علم کامل از تبلیغات در اینستاگرام است که شما می توانید بصورت رایگان از ما مشاوره بگیرید. 09124382690-02186127621

افزایش فالوور اینستاگرام


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.