آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

فالوور بگیر اینستاگرام


آسان فالو _ فالوور بگیر اینستاگرام

فالوور بگیر اینستاگرام

فالوور بگیر اینستاگرام یکی از فعالیت هایی هست که ربات آسان فالو بصورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد داد. تا در نهایت طبق فعالیت های که در ادامه توضیح می دهیم فالوورهای شما بصورت ارگانیک افزایش پیدا کند همچنین قواعد و مقررات اینستاگرام رعایت شود، افزایش فالوور آن هم از نوع واقعی و هدفمند بی شک می تواند باعث توسعه بازار برای برند شما شود و فروش بیشتری را بدست بیاورید. با یک فرمول ساده می توانیم به حجم عظیمی از مشتریان در اینستاگرام دست بیابیم.

با توجه به تغییر در حوزه های فروش و بازاریابی، همچنین توسعه شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، این امکان را به مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ می دهد تا محصولات و خدمات خود را به دنبال کننده های خود معرفی نمایند تا بتوانند ضمن بدست آوردن مشتری های جدید، فروش خود را افزایش دهند افزایش فالوور اینستاگرام با فالوور ایرانی دغدغه خیلی از مدیرانی است که تمایل به فروش و بازاریابی در اینستاگرام دارند.

نرم افزار آسان فالو توانسته است سیستمی جامع برای مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ طراحی کند تا بتوانند افزایش فالوور هدفمند داشته باشند و اطمینان داشته باشند که فالوورهای ایرانی جذب نموده اند.هزینه های آسان فالو بسیار ناچیز بوده و ارزش یکبار امتحانکردن را قطعا خواهد داشت.

فالوور بگیر اینستاگرام

انجام امور بصورت شبانه روزی و هوشمند بر اساس سلیقه و معیارهای شما بعد از مدتی کوتاه کمتر از 3 ماه پیچ شما را از پیج های مشابه و رقبا متمایز کرده و سرمایه گذاری شما در اینستاگرام هم در زمان حال و هم در آینده می تواند باعث رونق در کسب و کار شما شود. قطعا رقبای شما نیز محصولات و خدمات خود را در فضایهای مختلف معرفی می نمایند و اگر ما نتوانیم با تغییرات روز همگام شویم محکوم به نابودی خواهیم بود.

ربات همه کاره اینستاگرام که بصورت اتوماتیک قادر به انجام کلیه امور از قبیل لایک، فالو، انقالو، کامنت، ارسال پست و ... خواهد بود می تواند فروش شما و کیفیت پیج شما در اینستاگرام را بهتر نماید.

بخشی از فعالیت های ربات اینستاگرام آسان فالو :

  • فالوو کردن افراد بر اساس اهداف: ( تگ ، پیج هدف ، موقعیت جغرافیایی )
  • لایک کردن افراد بر اساس اهداف: ( تگ ، پیج هدف ، موقعیت جغرافیایی )
  • ارسال اتوماتیک کامنت از جانب پیج شما برای اهداف: ( تگ ، پیج هدف ، موقعیت جغرافیایی )
  • لایک کردن کامنت های افراد بر اساس اهداف: ( تگ ، پیج هدف ، موقعیت جغرافیایی )
  • ارائه گزارش های آماری برای مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام
  • و سایر خدمات متنوع و امکانات کاربردی دیگر...

اینستاگرام


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.