آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

تبلیغات اینستاگرام


آسان فالو _ تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

در طول چند سال گذشته، تعداد زیادی از کسب و کارها با استفاده از تبلیغات رسانه های اجتماعی، رشد چشمگیری داشته است. در حالی که افزایش آلی در شبکه های بزرگ مثل فیس بوک و توییتر همچنان ادامه دارد، بودجه های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی در حال افزایش است. پیش بینی می شود که هزینه تبلیغات رسانه های اجتماعی تا سال 2018 به 40میلیارد دلار برسد.

این فقط افراد معمولی نیستند که با تبلیغات رسانه های اجتماعی درگیر شوند. ما بعضی از شبکه های جدید را دیده ایم که شما باید آنها را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات اینستاگرام از ابتدا تا کنون پیشرفت کرده است، بخشی از آن به دلیل ادغام آن با پلت فرم تبلیغاتی شگفت انگیز فیس بوک است. اگر اینستاگرام تبلیغاتی را امتحان نکرده اید، فرصت زیادی را از دست خواهید داد.

حتی اگر سریع رشد کرده باشد، بسیاری از بازاریابان هنوز در حصار تبلیغات اینستاگرام هستند. تردید تقریبا قابل فهم است. از آنجا که اینستاگرام همیشه بر روی حفظ کاربران در برنامه خود متمرکز است، تبلیغات یک شوک برای اکوسیستم است. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها موثر نیستند.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام احساسی کاملا بومی دارند. به غیر از چند جزء کوچک، تبلیغات شما دقیقا همانند پست معمولی است.

اینستاگرام نیز مخاطبان بسیار زیادی دارد. تحقیقات از Forrester نشان داد که عکس های اینستاگرام 58برابر بیشترین میزان جذب کاربران را در هر پیروی از پست های فیس بوک و 120 برابر بیشترین میزان ارتباطات از طریق توییت داشتند.

این موضوع حتی در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است، زیرا شما با میلیون ها پست دیگر برای توجه مخاطبان خود رقابت می کنید.

تبلیغات اینستاگرام نیز به شما امکان می دهد تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید تا بتوانید به صورت ارگانیک از آن استفاده کنید، زیرا افرادی که دنبال کننده شما نیستند می توانند تبلیغات شما را ببینند.اینستاگرام مثال یک زندگی واقعی است.

برای آغاز این تبلیغات طبق دستورالعمل زیر از 3 روز تست رایگان استفاده نمائید.


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.