آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

آسان فالو

ما چگونه کار می کنیم؟


آسان فالو _ ما چگونه کار می کنیم؟

ما چگونه کار می کنیم؟

آسان فالو ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که با فعالیت های خود منجر به جذب فالوور واقعی و ایرانی بصورت هدفمند برای شما می شود. فرایند جذب فالوور آسان فالو تضمینی بوده و در سرورهای اختصاصی آسان فالو انجام می گردد بنابراین رایانه و گوشی هوشمند کاربر درگیر نمی شود و همچنین کاربر با تنظیمات پیچیده سیستمی درگیر نخواهد شد. ربات آسان فالو با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام شما و بر اساس سلیقه و هدف خودتان فالوور شما را افزایش می دهد، فالوورهایی که صد در صد واقعی و ایرانی هستند و مخاطب پیج شما هستند. ربات هوشمند آسان فالو برای تضمین امنیت کاربران خود ازپسورد دو عاملی (احراز هویت دو عاملی) که توسط اینستاگرام تضمین شده است بهره می برد، همچنین از پروتکل SSL برخوردار است که نشان دهنده امنیت بالای آسان فالو است. همچنین ربات افزایش فالوور اینستاگرام دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. برای شروع لازم است در آسان فالو ثبت نام کنید، پیج یا پیج هایاینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام آسان فالو اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و از افزایش فالوور اینستاگرام ، با فالوور واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. آسان فالو به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام خودتان عملیات فالو، آنفالو، لایک ، کامنت و لایک کامنت را انجام می دهد و برای پیج اینستاگرام شما فالوور واقعی ایرانی جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود نظیر تعداد فالوور جذب شده، نرخ رشد و ... مطلع شوید و یا تنظیمات ربات افزایش فالوور را تغییر دهید.

با استفاده از نرم افزار آسان فالو می توانید بازدید از صفحات اینستاگرام خود را بصورت اتوماتیک و هوشمند منطبق بر جدیدترین الگوریتم اینستاگرام افزایش دهید. نرم افزار آسان فالو با طراحی منحصر بفرد خود می تواند فالوورهای شما را بصورت واقعی و کاملاً هدفمند از طریق لایک کردن، ارسال کامنت، فالو نمودن و ... افزایش دهد، این فرایند افزایش فالورهای شما عموماً توسط افرادی که علاقه مند به حوزه فعالیت شما هستند و یا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند انجام می شود و به همین دلیل شما مشتریان جدید برای کسب و کار خود پیدا می کنید که دنبال شما هستند و نه صرفاً افزایش فالور اینستاگرام، البته در قسمت آموزش سایت و  نرم افزار که در ادامه به آن اشاره می کنیم شما می توانید شکل کاری نرم افزار را برای هرچه هدفمندتر بودن بر اساس علاقه خود تنظیم نمائید.

نرم افزار آسان فالو از طریق اکانت شما و بر اساس نوع کالا و خدمات شما و همچنین منطقه جغرافیایی شما، اقدام به معرفی کالا و خدمات شما به افرادی می کند که علاقه مند به شما هستند و یا ممکن است مشتری شما شوند، این فرایند بصورت مداوم انجام می شود و روزانه پیج شما میزبان هزاران نفر از افرادی خواهد بود که با توجه به کیفیت کالا یا خدمات شما می توانند جذب شما شوند.


برای 3 روز تست رایگان افزایش فالور واقعی اینستاگرام تنها 4 مرحله فاصله دارید:

  1. .در آسان فالو ثبت نام کنید (اینجا)
  2. اکانت اینستاگرام خود را در آسان فالو ثبت کنید. (اینجا)
  3. به پنل کاربری خود وارد شوید و تنظیمات و اهداف خود را وارد کنید. (اینجا)
  4. بنشینید و چای بنوشید.