آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۲۱-۸۶۱۲۷۶۲۱ ۰۹۱۲۴۳۸۲۶۹۰ پشتیبانی آنلاین تلگرام

پشتیبانی آنلاین تلگرام

فالوور بگیر اینستاگرام

فالوور بگیر اینستاگرام یکی از فعالیت هایی هست که ربات آسان فالو بصورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد داد. تا در نهایت طبق فعالیت های که در ادامه توضیح می دهیم فالوورهای شما بصورت ارگانیک افزایش پیدا کند همچنین قواعد و مقررات اینستاگرام رعایت شود، افزایش فالوور آن هم از نوع واقعی و هدفمند بی شک می تواند باعث توسعه بازار برای برند شما شود و فروش بیشتری را بدست بیاورید. با یک فرمول ساده می توانیم به حجم عظیمی از مشتریان در اینستاگرام دست بیابیم.با توجه به تغییر در حوزه های فروش و بازاریابی، همچنین توسعه شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، این امکان را به مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ می دهد تا محصولات و خدمات خود را به دنبال کننده های خود معرفی نمایند تا بتوانند ضمن بدست آوردن مشتری های جدید، فروش خود را افزایش دهند افزایش فالوور اینستاگرام با فالوور ایرانی دغدغه خیلی از مدیرانی است که تمایل به فروش و بازاریابی در اینستاگرام دارند.

ادامه مطلب

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام

یکی از روش های بسیار معقول و بصرفه برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاه از امکانات سایت آسان فالو می باشد که میتواند بصورت شبانه روزی و حرفه ای تمامی امور لازم جهت معرفی پیج شما را در اینستاگرام انجام دهد تا روزانه افزایش فالوور داشته باشید و خیالتان از بایت واقعی بودن آنها راحت باشد و نگران نباشید که ریزش پیدا کنند. اعتبار خیلی از برندها و شرکت ها به داشتن پیجی حرفه ای با فالوورهای فعال در اینستاگرام می باشد ، لذا خرید فالوور فیک به تعداد خیلی زیاد از اعتبار پیج ها کم و باعث ضربه خوردن به حییت برند شما خواهد شد شما میتوانید از ما بصورت رایگان مشاوره بگیرید ما پاسخگوی شما خواهیم بود.

ادامه مطلب

خرید فالوور

سایت آسان فالو با پنل کاربری ساده و روان خود امکان خرید فالوور اینستاگرام بصورت کاملا واقعی و فعال از کاربران ایرانی اینستاگرام را فراهم نموده است. با توجه به گسترش فضای اینستاگرام و علاقمند بودن شرکت ها و برندها به داشتن یک پیج با فالوورهای بالا و فعال تیم آسان فالو این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید پیج اینستاگرام خود را فعال نمائید و روزانه تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.هزینه خرید این فالوورهای بصورت دونه ای و پکیجی صورت نمی گیرد بلکه بصورت اعتباری و شارژی خواهد بود و در دوره زمانی که شما از سایت آسان فالو خرید می نمائید فعالیت همه جانبه آسان فالو آغاز می شود و پیج شما به اهداف مدنظرتان معرفی می گردد.

ادامه مطلب

ربات افزایش بازدید

با توجه به اهمیت افزایش فالوور بصورت واقعی و هدفمند از کاربران فعال و ایرانی اینستاگرام ربات افزایش بازدیدآسان فالو می توانید بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک بازدید از پروفایل پیج اینستاگرام شما را بالا ببرد تا شما بتوانید فالوور های خود را افزایش دهید.فرایند افزایش بازدید از پیج شما بصورت زیر انجام می شود: شما می توانید هدف های متفاوتی را از طریق معرفی پیج های دیگر یا هشتگ های پر مخاطب و مدنظر خود معرفی نمائید سپس ربات آسان فالو تعداد افرادی که در آن مدیا حضور داشتند یا فالوور پیج های انتخابی شما بودند را آنالیز میکند و سپس شروع به فالو کردن ، لایک کردن پست های آنها ، کامنت گذاشتن زیر پست هایشان ، لایک کردن کامنت هایشان و ... بدین ترتیب پیج های هدف قرار گرفته شده به پیج شما و خصوصا پروفایل شما وارد می شوند و در صورت تمایل می توانند جز فالوورهای شما شوند.

ادامه مطلب

5 روش برای فروش بهتر در اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن 700 میلیون کاربر فعال در ماه و بیش از 200میلیون کاربر فعال روزانه در استوری ها، یک قدرت در میان شبکه های اجتماعی جهان به حساب می آید.همانطور که تجارت شما برای نفوذ در بین جمعیت و افزایش میزان فروش تلاش میکند، شما نیاز به پیدا کردن تعادل و توازن بین پست کردن محتوای معتبر و پرش از فرصت های فروش، زمانی که آنها ظاهر میشوند دارید. در آخر روز، با وجود آن، مهم است که تشخیص دهید شبکه های اجتماعی مکانی است برای مردم تا از مطالب جالب استفاده کنند نه اگهی تبلیغاتی تماشا کنند.

ادامه مطلب

آموزش استفاده از ربات افزایش فالوور آسان فالو

فرایند جذب و افزایش فالوورهای شما عموماً توسط افرادی که علاقه مند به حوزه فعالیت شما هستند و یا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند انجام می شود و به همین دلیل شما مشتریان جدید برای کسب و کار خود پیدا می کنید که دنبال شما هستند و نه صرفاً افزایش فالوور اینستاگرام، البته در قسمت تنظیمات نرم افزار که در ادامه به آن اشاره می کنیم شما می توانید شکل کاری نرم افزار را برای هرچه هدفمندتر بودن بر اساس علاقه خود تنظیم نمائید.

ادامه مطلب

فعالسازی کد تایید دو عاملی در اینستاگرام

با فعالسازی کد تایید دو عاملی در اینستاگرام امنیت اکانت خود را بالا ببرید تا هیچکسی بدون اجازه شما نتواند وارد اکانت اینستاگرام شما شود. این روش از قابلیت های بی نظیر اینستاگرام به شمار می آید که امنیت اکانت شما را تضمین می کند.با فعالسازی این بخش از تنظیمات اینستاگرام، هر زمان که خود شما، شخص دیگر یا فرد مزاحمی بخواهد وارد اکانت اینستاگرام شما شود، برای موبایل شما یک پیامک از سمت اینستاگرام ارسال می شود که حاوی یک کد 6رقمی می باشد و باید این کد را در اپلیکیشن اینستاگرام خود وارد کنید تا اکانت باز شود. دقت کنید این کد هر بار یک کد جدید است و تکراری نخواهد بود.

ادامه مطلب

ربات افزایش فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام

جذب مخاطب بیشتر در اینستاگرام برای خیلی از افراد و برندها مهم و حیاتی بوده و نیازمندی رباتی هستند که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه, باعث افزایش شگفت انگیز آمار رشد پیج اینستاگرام و در نهایت رونق پیج های تجاری و افزایش فروش محصولات گردد. شما میتوانید از ربات افزایش فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام برای تبلیغ و معرفی پیج خود و افزایش فعالیت های تجاری و تبلیغاتی در فضای اینستاگرام استفاده نمایید و همه فعالیت های طاقت فرسایی که قرار بود خودتان به صورت دستی انجام دهید به آسان فالو بسپارید تا در مدت زمان کوتاه و در حجم گسترده برایتان انجام دهد.

ادامه مطلب

فالوئر بگیر اینستاگرام

فالوئر بگیر اینستاگرام یکی از فعالیت هایی هست که ربات آسان فالو بصورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد داد. شما می توانید این ربات حرفه ای و هوشمند را 3 روز رایگان تست کنید.افزایش فالوور آن هم از نوع واقعی و هدفمند بی شک می تواند باعث توسعه بازار برای برند شما شود و فروش بیشتری را بدست بیاورید. با یک فرمول ساده می توانیم به حجم عظیمی از مشتریان در اینستاگرام دست بیابیم.با توجه به تغییر در حوزه های فروش و بازاریابی، همچنین توسعه شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، این امکان را به مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ می دهد تا محصولات و خدمات خود را به دنبال کننده های خود معرفی نمایند تا بتوانند ضمن بدست آوردن مشتری های جدید، فروش خود را افزایش دهند افزایش فالوور اینستاگرام با فالوور ایرانی دغدغه خیلی از مدیرانی است که تمایل به فروش و بازاریابی در اینستاگرام دارند.

ادامه مطلب

تبلیغات در اینستاگرام

در طول چند سال گذشته، تعداد زیادی از کسب و کارها با استفاده از تبلیغات رسانه های اجتماعی، رشد چشمگیری داشته است. در حالی که افزایش ها در شبکه های بزرگ مثل فیس بوک و توییتر همچنان ادامه دارد، بودجه های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی در حال افزایش است. پیش بینی می شود که هزینه تبلیغات رسانه های اجتماعی تا سال 2018 به 40میلیارد دلار برسد.این فقط افراد معمولی نیستند که با تبلیغات رسانه های اجتماعی درگیر شوند. ما بعضی از شبکه های جدید را دیده ایم که شما باید آنها را در اینستاگرام دنبال کنید. تبلیغات اینستاگرام از ابتدا تا کنون پیشرفت کرده است، بخشی از آن به دلیل ادغام آن با پلت فرم تبلیغاتی شگفت انگیز فیس بوک است. اگر اینستاگرام تبلیغاتی را امتحان نکرده اید، فرصت زیادی را از دست خواهید داد.

ادامه مطلب

اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام نرم افزار اشتراک گذاری عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال و تنوع های گرافیکی گوناگون برای عکس‌هایشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.اینستاگرام (Instagram) برنامه محبوب و بی نظیر برای سیستم عامل اندروید می باشد که می توانید عکس‌هایی را که دارای جلوه‌های جالبی هستند ایجاد کنید و آنها را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید و همچنین قادر خواهید بود ، هر روز عکس‌های زیادی را که دیگر کاربران می‌گیرند و این افکت‌ها را روی آنها ایجاد می‌کنند نگاه کنید و لذت ببرید. به صورت خصوصی با دوستان خود پیام ارسال کنید، عکس های قرار داده شده را لایک کنید و همچنین قادر هستید پایین عکس مورد نظر خود نظر ارسال کنید. ویدوئو 60 ثانیه ای خود را می توانید ایجاد کنید و آن را با سایر کاربران و دنبال کننده های خود به اشتراک بگذارید در نهایت شما می توانید حساب خود را به خصوصی تبدیل کنید تا فقط افرادی که شما می خواهید بتوانند پست های شما را دنبال و مشاهده کنند و بسیاری از قابلیت های دیگر  که به مرور با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب

آموزش اینستاگرام

ثبت نام در اینستاگرام یکی از ساده ترین عضویت‌های ممکن در اپلیکیشن‌ های اجتماعی است. در ابتدا، از شما خواسته می‌شود که اطلاعات اکانت خود را برای ورود به اکانت وارد کنید. اگر این اولین مراجعه‌ی شماست، می‌توانید با لمس گزینه‌ی Sing Up و سپس sing up with email or phone number  وارد صفحه‌ی ساخت اکانت شوید تا با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن خود، در برنامه ثبت نام کنید. اگر از روش ایمیل استفاده کنید می‌توانید بدون تایید لینک فعال‌سازی، وارد اینستاگرام شوید. اما اگر شماره تلفن را وارد کنید ابتدا باید کد تایید را که به شما پیامک شده است در برنامه وارد کنید تا به مرحله ی بعد بروید.سپس از شما خواسته می شود تا نام کامل خود (دلخواه) و یک رمز عبور برای اکانت انتخاب کنید. بعد از تکمیل این بخش و لمس گزینه ی Next، به مرحله ی اصلی یعنی تعیین نام کاربری یا آیدی خواهیم رسید. آیدی مورد نظرتان را وارد کنید و بعد از تایید آزاد بودن آن، به مرحله ی بعدی بروید.

ادامه مطلب

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

انجام اتوماتیک امور در اینستاگرام برای خیلی از افراد و برندها مهم بوده و علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه, باعث افزایش شگفت انگیز آمار پیج اینستاگرام و در نهایت رونق پیج های تجاری و افزایش فروش محصولات میگردد. شما میتوانید از ربات هوشمند اینستاگرام آسان فالو برای تبلیغ و معرفی پیج خود و افزایش فعالیت های تجاری و تبلیغاتی در فضای اینستاگرام استفاده نمایید و همه کارهایی که قرار بود خودتان به صورت دستی انجام دهید به آسان فالو بسپارید تا در مدت کوتاهی و در حجم گسترده برایتان انجام دهد.

ادامه مطلب

افزایش فالوور ایرانی

پیج های متعددی در زمینه های مختلف در فضای اینستاگرام بوجود آمده اند که تعداد بیش از 20 میلیون پیج فقط در ایران است، همین مسئله سبب شده است که صاحبین صنوف و برندهای معتبر جهت توسعه شغلی خود در اینستاگرام وارد عمل شوند که بتوانند با افزایش فالور اینستاگرام مشتریان جدیدی را بدست بیاورند.اما اینکه افزایش فالوور ایرانی باشد و واقعی حائز اهمیت است که بتواند هم کمیت و هم کیفیت پیج را ارتقا ببخشد. این روزها سایت ها و نرم افزارهای هستند که به طرق مختلف هدف آنها افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام می باشد که یکی از این سایت ها آسان فالو می باشد که سعی کرده بهترین و متمایز ترین خدمات در زمینه اینستاگرام را ارائه نماید.مدیر محترم می توانید پیج خود را به آسان فالو بسپارید و از رشد آن شگفت زده شوید.

ادامه مطلب

خرید ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام آسان فالو با قابلیت افزایش فالوور ایرانی و هدفمند بر اساس منطقه جغرافیایی مورد نظر ، تگ یا هشتک مورد نظر شما و یا پیج کاربران هدف ضمن افزایش بازدید از پست های شما باعث جذب مشتریان جدید برای شما خواهد شد.شما می توانید این ربات را 3 روز رایگان تست کنید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمائید و بعد از آن با هزینه ناچیزی که نزدیک به رایگان محسوب می شود اقدام به خرید ربات اینستاگرام نمایید و روز به روز پیج خود را بزرگتر کنید و همزمان با توسعه پیج شما در اینستاگرام قطعا حجم مشتریان شما بیشتر خواهد شد.برای کالا و خدمات شما دنبال کنندگان زیادی بوجود خواهد آمد که به رونق تجارت شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب